«

»

Sty 12 2014

Grand Prix BnO Hades 2014 – bieg 1

gp_logoPierwsze w tym roku zawody BnO odbyły się na Malcie 🙂 To pierwszy bieg z cyklu Grand Prix BnO KS Hades.

Dużą wygodą było użycie (w końcu! :)) przez chłopaków systemu SI (Sport Ident), dzięki czemu na bieżąco można było sprawdzać wyniki w namiocie sędziowskim 😉

BnO-Olszak-przebiegiDo formy daleko, ale miałem ogromną ochotę żeby szybko pobiegać na tej mapie, i jak się da, zaliczyć pudło. Udało się.

Co prawda na pierwszy punkt trochę mnie poniosło i poleciałem pod złe druty, ale po chwili się zreflektowałem i podbiłem pierwszy punkt po 25-30 sekundowym wahnięciu.

Reszta trasy bez jakichś większych przygód. Pogoda sprzyjała bieganiu, więc po drodze spotykałem w lesie spacerowiczów i biegaczy. Czułem się lekko, trasa około 8. kilometrowa okazała się być biegówą z elementami przebiegania po drzewach nad Cybinką 🙂 W jednym takim miejscu straciłem kilkanaście sekund, bo wybrałem jedno – to gorsze – zwalone drzewo na przelocie na PK5. Dobrze się biegało, skarpetek nie ubrudziłem za bardzo, pierwsze miejsce bardzo cieszy i było mi potrzebne po powrocie ze świata kontuzji…

Wyniki: http://hades.fla.pl/grandprix/gp1-2014-wyniki

Bardzo ładnie pobiegła Kaja, dla której były to dopiero drugie zawody BnO w dzień, a pierwsze z prawdziwym kompasem 🙂
Zajęła pierwsze miejsce wśród kobiet na trasie dla zawodowców, superancko!!!

GP1 Wyniki

                                      Wyniki GP 1 / 2014

Trasa zaawansowana
--------------------------------------------------------------------------------
  1>Zabel Robert             Biegaj z mapą        BZM           53.26  +      0.00
  2>Niedbała Mateusz         Woda Góry Las        WGL           55.14  +      1.48
  3>Górczyński Paweł         Napieracze           NPR           61.14  +      7.48
  4>Muszyński Krzysztof      On-Sight             ONS           62.54  +      9.28
  5>Galla Marek              Rajd Konwalii Team   RKT           63.00  +      9.34
  6>Gramacki Maciej          Brak Klubu           BKL           66.42  +     13.16
  7>Pawłowski Przemek        Brak Klubu           BKL           66.58  +     13.32
  8>Karol Kłunejko           Brak Klubu           BKL           67.47  +     14.21
  9>Rychły Damian            Rajd Konwalii Team   RKT           67.50  +     14.24
 10>Meller Błażej            KS Hades             KSH           68.22  +     14.56
 11>Gałuszka Michał          On-Sight             ONS           70.12  +     16.46
 12>Zalewski Dominik         PKS Brabory          PKS           70.38  +     17.12
 13>Kryszak Piotr            On-Sight             ONS           71.56  +     18.30
 14>Wichniewicz Czarek       Brak Klubu           BKL           72.29  +     19.03
 15>Waszak Michał            Brak Klubu           BKL           72.41  +     19.15
 16>Sielicki Gustaw          Lampion              LAM           72.43  +     19.17
 16>Kacper Cieślawski        On-Sight             ONS           72.43  +     19.17
 18>Ritter Stanisław         To Raz Dwa           TRD           73.07  +     19.41
 19>Bednarek Artur           Pobiedziska          POB           74.29  +     21.03
 20>Muszyński Marek          Night Runners        NRU           74.45  +     21.19
 21>Burchardt Sławomir       CSWLąd Poznań        CSW           75.01  +     21.35
 22>Szymańczuk Jacek         Brak Klubu           BKL           75.27  +     22.01
 23>Wojciech Sebstian        Wilga                WIL           78.34  +     25.08
 24>Grabowski Łukasz         Brak Klubu           BKL           79.01  +     25.35
 25>Gruhn Krzysztof          Jedność Planszewo    JED           80.42  +     27.16
 26>Chołody Paweł            CSWLąd Poznań        CSW           81.20  +     27.54
 27>Gorczyca Jacek           Drużyna Szpiku       DSZ           81.21  +     27.55
 28>Milanowska Kaja          VitalnSilica         VIS           82.04  +     28.38
 29>Jaworski Wojciech        STR Poznań           STR           82.59  +     29.33
 30>Kulesza Adam             CSWLąd Poznań        CSW           83.27  +     30.01
 31>Błotnicka Agata          To Raz Dwa           TRD           84.12  +     30.46
 32>Siwiński Maciej          Night Runners        NRU           84.49  +     31.23
 33>Kęcik Bogusia            Napieracze           NPR           87.53  +     34.27
 34>Kłos Mariusz             Google Pro Active Ey GPA           88.00  +     34.34
 35>Rutkowski Grzegorz       CSWLąd Poznań        CSW           88.25  +     34.59
 36>Bultorowicz Agnieszka    Brak Klubu           BKL           88.32  +     35.06
 37>Jeszka Marek             Google Pro Active Ey GPA           90.44  +     37.18
 38>Wiatr Wojciech           Brak Klubu           BKL           91.05  +     37.39
 39>Grabowski Marcin         Leśni Poznań         LES           91.44  +     38.18
 40>Żurek Piotr              Horcio Team          HOT           92.16  +     38.50
 41>Degórski Paweł           Jedność Planszewo    JED           93.06  +     39.40
 42>Balcerzak Jakub          Poznańskie Łaziki    PZŁ           93.10  +     39.44
 43>Jurkiewicz Dawid         CSWLąd Poznań        CSW           94.13  +     40.47
 44>Kusza Marcelina          CSWLąd Poznań        CSW           94.24  +     40.58
 45>Szymański Patryk         Napieracze           NPR           96.02  +     42.36
 46>Ławniczak Tomasz         KB Maniak Poznań     KBM           96.40  +     43.14
 47>Nogaj Natalia            KS Hades             KSH           99.09  +     45.43
 48>Cieszyłska Martyna       BKIK                 BKI           99.55  +     46.29
 49>Gorczyca Marysia         Brak Klubu           BKL          100.29  +     47.03
 50>Zieliński Michał         Poznańskie Łaziki    PZŁ          102.26  +     49.00
 51>Bednarczyk Zbigniew      STR Poznań           STR          103.32  +     50.06
 52>Musielak Sebastian       Brak Klubu           BKL          108.34  +     55.08
 53>Gorczyca Magda           Brak Klubu           BKL          111.47  +     58.21
 54>Szymczak Jarek           Brak Klubu           BKL          155.11  +    101.45
   >Kobusińska Adrianna      Grunwald Poznań      GRU       NKl               
   >Hejza Michał             UAM Poznań           UAM       NKl               
   >Wojciechowski Mateusz    Walsh Off Trail      WOT       NKl               
   >Redliński Jarek          Brak Klubu           BKL       NKl               
   >Kalinowski Krzysztof     Trail Team           TRT       NKl               

Trasa łatwa
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Pawłowska Ewa            Brak Klubu           BKL           35.47  +      0.00
  2>Kiersztan Bartosz        Brak Klubu           BKL           39.20  +      3.33
  3>Nogaj Marek              KS Hades             KSH           43.39  +      7.52
  4>Radomska-Trafas Joanna   Brak Klubu           BKL           46.07  +     10.20
  5>Bultorowicz Tymek        Szkoła Podstawowa 51 S51           58.30  +     22.43
  6>Dembiński Olek           Szkola Podstawowa 55 S55           65.09  +     29.22
  7>Gramadccy J,I,T,M        Brak Klubu           BKL           83.12  +     47.25

Trasa średnia  
----------------------------------------------------------------------------------
  1>Staniewska Agnieszka     Brak Klubu           BKL           54.18  +      0.00
  2>Berlik Marcin            ZHP Poznań -Nowe Mia ZHP           59.32  +      5.14
  3>Hornik Alicja            Grunwald Poznań      GRU           63.53  +      9.35
  4>Gramacka Agata           Brak Klubu           BKL           65.00  +     10.42
  5>Kaczmarek Zuzanna        Grunwald Poznań      GRU           68.19  +     14.01
  6>Klimczak Wiktoria        Grunwald Poznań      GRU           71.09  +     16.51
  7>Lewandowska Paulina      Grunwald Poznań      GRU           77.28  +     23.10
  8>Sadurska Katarzyna       Rajd Konwalii Team   RKT           79.06  +     24.48
  9>Gorczyca Michał          Brak Klubu           BKL           84.03  +     29.45
 10>Dembiński Adam           Brak Klubu           BKL           85.02  +     30.44
 11>Owczarz Joanna           Włóczymordu          WMO           95.03  +     40.45
 12>Kurnicki Artur           Brak Klubu           BKL           95.05  +     40.47
 13>Wyrwicka-Cytawa Weronika On-Sight             ONS           96.19  +     42.01
 14>Brukwińska Magdalena     On-Sight             ONS          104.36  +     50.18
 15>Pilarska Magdalena       STR Poznań           STR          120.57  +     66.39
 16>Piwowarczyk Dariusz      Brak Klubu           BKL          153.51  +     99.33
   >Madaj Agata 87           Brak Klubu           BKL       NKl
Skomentuj

Dodaj komentarz

Or